Наверх
Цена
1 500 $
возможен обмен
наталія
Был(а)
(xxx)
Показать номер
qMacEnIjWM
Не забудьте сказать, что вы нашли объявление на Evende.ua
Продвижение объявления

Советы по безопасности

  • Не пересылайте деньги за товары которых не видели, оплачивайте товар наложенным платежом или при личной встрече
  • Если объявление звучит слишком хорошо чтобы быть правдой - вероятнее всего так и есть
  • Договаривайтесь о встрече в местах скопления большого количества людей (на площадях, в торговых центрах)
  • Избегайте встреч в темное время суток и в плохо освещенных дворах, переулках и т.п.
  • Возьмите с собой на сделку друга, товарища или родственника
ID объявления: 59981
Дата добавления:
Дата обновления:
Количество просмотров: 737

Елітні клубні цуценята української породи

Ивано- Франковская область, г. Ивано-Франковск

     Зараз усе більше набирає популярності наша українська порода-Український колор той-найкраща що може бути для сімї, дому і любові,так як не вибагливі,не потребують до себе надмірної уваги,підлаштовуються під режим господарів,уміють гратися з дітьми,уживаються з іншими домашніми тваринами Кольорова  іграшка(переклад назви колор той) -довгошерстна, маленька, декоративная собачка, яка зовнішнім виглядом з ляльковою мордочкою дійсно повністю подібна до іграшки. Дуже добродушна, спокійна, ненав’язлива швидко привикає, добре відчуває настрій господарів, чистоплотна,. Песики абсолютно ні чим не пахнуть. Шерсть мягка, блискуча, подібна на волосся не сипиться, не викликає алергії.Немає специфічних захворювань. Дуже розумна, старається зрозуміти що від неї хоче господар, команди які інші породи вчать тижнями може вивчити за один день.Наша  Аделіна з 2 до 3 місяців ввивчила 8 команд, а в шість месяців перемогла в конкурсі.
     Малюки перспективні для розведення і шоу, передбачувана вага до 3 кг Правильна постава вух, правильна, порідна голова, зубки 6Х6, прикус норма, з чудовою об'ємною і шовковистою структурою шерсті,довжиною8см, відмінний пігмент, міцна спинка, яскраво виражені кути передніх і задніх кінцівок.
     Ми не тільки пропонуємо цуценят ексклюзивної украінської породи (Український колор- той), але прикладаємо багато зусиль ,щоб виховати з них чудових членів сім'ї. Завдяки цілодобовому догляду,як за годуючою мамаю,так і за цуценятами, яких від народження ми виховуємо ,ви отримаєте чудових,як за виглядом так і за вихованням , міцних як здоров' ям так і психікою собаченнят
  - мама:Аделина переможниця конкурсу "Золотоя Кісточка", звання "Собака року-2012", 1 місце "Сама дрессирована собака виставки"
-тато.Веселий Джин
-дідусі ЧемпіониУкраїни, Інтер Чемпіони.
Документи ККУ- WKU,ветпаспорт

Категория Животные
Подкатегория Собаки
Порода Йоркширский терьер

Другие объявления автора наталія

показать все