Наверх
Встановлення Windows та операційних систем на базі Linux у Львові
ІдеалАлексей
Был(а)
(xxx)
Показать номер
pt=oxZ5C3jnF==-
Не забудьте сказать, что вы нашли объявление на Evende.ua
Найдите клиентов быстрее!

Советы по безопасности

  • Не пересылайте деньги за товары которых не видели, оплачивайте товар наложенным платежом или при личной встрече
  • Если объявление звучит слишком хорошо чтобы быть правдой - вероятнее всего так и есть
  • Договаривайтесь о встрече в местах скопления большого количества людей (на площадях, в торговых центрах)
  • Избегайте встреч в темное время суток и в плохо освещенных дворах, переулках и т.п.
  • Возьмите с собой на сделку друга, товарища или родственника
ID объявления: 57407
Дата добавления:
Дата обновления:
Количество просмотров: 681

Встановлення Windows та операційних систем на базі Linux у Львові

Львовская область, г. Львов, Городоцька, 93
1 из 2
Встановлення Windows та операційних систем на базі Linux у Львові
Встановлення Windows та операційних систем на базі Linux у Львові

Магазин Ідеал. Львів, вул. Городоцька, 93

Якщо у вас виникла потреба у встановленні ліцензійної операційної системи Windows (XP, Vista, Seven, Windows 8) або Linux, і Ви не хочете ризикувати втратити дані (фотографії, відео, музику і т.і.) або взагалі не знаєте як встановити windows на ноутбук, нетбук або стаціонарий ПК – можете звертатися до наших фахівців. Ми допоможемо Вам встановити “віндовс” у Львові або Linux в найкоротші терміни.

Програмне забезпечення Windows або Linux є невід'ємною складовою будь-якого комп'ютера, ноутбука, нетбука, планшета та смартфона. Без операційної системи обладнання так і залишається просто обладнанням. Тільки після встановлення ліцензійної ОС “залізо” стає ноутбуком або стаціонарним комп'ютером. Процес встановлення (швидкість) займає небагато часу (30-120 хв) і залежить від потужності обладнання та операційної системи, що на нього встановлюється.

Враховуючи те, що операційні системи пишуть люди, вони не є на 100% досконалі і час від часу можуть “злітати” (система не завантажується або постійно перезавантажується), можуть бути пошкодженні стороннім програмним забезпеченням (віруси, трояни, банери-вимагачі коштів).

встановлення віндовс 7 у львові Випадково перейшли по посиланню на сумнівний сайт та отримали повідомлення: "Ваш комп'ютер заблокований. Відішліть SMS на номер..."? Не дайте себе обдурити та ніколи не відсилайте кошти невідомо кому!!! 100% це нічого не дасть для розблокування віндовс. Як показує практика, дуже рідко антивірусні програми допомагають у вирішенн цієї серьозної проблеми. В 90% випадків створені Life-диски нічого не дають, а часу витрачено багато. Також є велика вірогідність того, що можна втратити важливі дані в процесі самостійного відновлення. Є тільки два способи вирішення цієї проблеми і ми допоможемо Вам в цьому.

“Злітати” Віндовс або Лінукс можуть і від перепаду напруги, від бракованого обладнання (пошкоджені комірки оперативної пам'яті, присутні програмні або апаратні Bad-сектори на вінчестері, неякісний блок живлення). Тому самостійне перевстановлення / встановлення “віндовс” або Лінукс на пошкоджене обладнання абсолютно нічого не дасть без виявлення причини пошкодження...

Категория Услуги
Подкатегория Компьютерная помощь

Другие объявления автора Алексей

показать все