Наверх
Чистка ноутбука, профілактика, заміна термопасти у Львові.
ІдеалАлексей
Был(а)
(xxx)
Показать номер
pt=oxZ5C3jnF==-
Не забудьте сказать, что вы нашли объявление на Evende.ua
Найдите клиентов быстрее!

Советы по безопасности

  • Не пересылайте деньги за товары которых не видели, оплачивайте товар наложенным платежом или при личной встрече
  • Если объявление звучит слишком хорошо чтобы быть правдой - вероятнее всего так и есть
  • Договаривайтесь о встрече в местах скопления большого количества людей (на площадях, в торговых центрах)
  • Избегайте встреч в темное время суток и в плохо освещенных дворах, переулках и т.п.
  • Возьмите с собой на сделку друга, товарища или родственника
ID объявления: 57404
Дата добавления:
Дата обновления:
Количество просмотров: 677

Чистка ноутбука, профілактика, заміна термопасти у Львові.

Львовская область, г. Львов, Городоцька 93
1 из 2
Чистка ноутбука,   профілактика,   заміна термопасти у Львові.
Чистка ноутбука,   профілактика,   заміна термопасти у Львові.

Магазин Ідеал. Львів, вул. Городоцька, 93

З часом робота кожного ноутбука чи нетбука починає не задовільняти користувачів. Ноутбук починає виснути, сильно грітися, що може призводити до значних затримок (“тормозів”) системи. Шум, який створює вентилятор ноутбука, стає все більш нестерпним. Також головною проблемою стає часте самовільне вимкнення ноутбука (нетбука) в процесі навіть незначного навантаження, що в подальшому може призвести до повного виходу з ладу материнської плати або окремих мікросхем. Це тягне за собою дорогий ремонт. Всі ці симптоми свідчать про те, що потрібно робити чистку ноутбука.

Чистку ноутбука потрібно робити регулярно, в середньому раз на рік. Та якщо ноутбук використовується серед домашніх тварин, користувач палить біля ноутбука, з ноутбуком часто працюють на килимі чи ковдрі, то чистку потрібно робити частіше. Пил, який осідає на лопостях вентилятора (кулера) призводить до вібрацій охолоджувача, а відповідно і до нестрепного гулу та шуму. В деяких випадках усунути шум та вібрацію кулера неможливо навіть після чистки, це буває тоді, коли від старості стираються підшибники в середині вентилятора. Ця проблема вирішується простою заміної старого охолоджувача на новий.

Також пилюка осідає на значній частині мікросхем материнської плати, відеокарти, що може призвести до вигорання контактів, короткого замикання, адже пил може проводити електрику. Кожен ноутбук обладнаний системою радіаторів, через які і відводиться кулером нагріте повітря. Радіатори забиваються брудом та пилом в першу чергу, що і призводить до перегріву, так як гаряче повітря так і залишається в середині ноутбука.

З часом потрібно замінити термопасту на процесорі, графічному чіпі відеокарти та чіпсетах материнської плати, так як вона має властивість висихати, що так само призводить до значного перегріву.

Фактично, чистка ноутбука у Львові зводиться до того, що повністю розбирається ноутбук, проводиться чистка внутрішніх деталей від пилу та бруду, (радіатори, кулери, мікросхеми) замінюється термопаста, охолоджувач змащується машинним маслом для зменшення вібрацій та рівня шуму.

Після чистки та заміни термопасти температура процесора, відеокарти помітно знижується, а відповідно самовільні вимкнення та “тормози” (зависання) припиняються.

Застерігаємо!!! Не намагайтеся самостійно проводити чистку ноутбука!!! Як що Ви не професіонал, то можете пошкодити найменші деталі ноутбука, кріплення шлейфів та корпуса, мікросхеми. Такі дії можу

Категория Услуги
Подкатегория Компьютерная помощь

Другие объявления автора Алексей

показать все