Наверх
Прошивка bios у Львові. Перепрошивка біосу материнських плат.
ІдеалАлексей
Был(а)
(xxx)
Показать номер
pt=oxZ5C3jnF==-
Не забудьте сказать, что вы нашли объявление на Evende.ua
Найдите клиентов быстрее!

Советы по безопасности

  • Не пересылайте деньги за товары которых не видели, оплачивайте товар наложенным платежом или при личной встрече
  • Если объявление звучит слишком хорошо чтобы быть правдой - вероятнее всего так и есть
  • Договаривайтесь о встрече в местах скопления большого количества людей (на площадях, в торговых центрах)
  • Избегайте встреч в темное время суток и в плохо освещенных дворах, переулках и т.п.
  • Возьмите с собой на сделку друга, товарища или родственника
ID объявления: 57386
Дата добавления:
Дата обновления:
Количество просмотров: 733

Прошивка bios у Львові. Перепрошивка біосу материнських плат.

Львовская область, г. Львов, Городоцька, 93
1 из 2
Прошивка bios у Львові.   Перепрошивка біосу материнських плат.
Прошивка bios у Львові.   Перепрошивка біосу материнських плат.

Магазин Ідеал. Львів, вул. Городоцька, 93

Прошивка bios – завдання для досвідченних користувачів та професіоналів. Не радимо перепрошивати біос материнської плати комп'ютера, як що з цим ніколи не мали справу. Вивести з ладу обладнання можна назавжди, що веде за собою витрати грошей та часу по пошуку нової мікросхеми біосу або нової материнки. Та навіть якщо Ви вже некоректно прошили bios в домашніх умовах, ми можемо Вам допомогти. Прошити біос у Львові коректно можна за допомогою спеціального заводського обладнання - програматора.

Для чого взагалі прошивати bios?
По-перше, виробники завжди виправляють помилки в мікрокоді, що підвищує стабільність роботи та додає багато додаткових мождивостей вашому обладнанню. Особливо це цікаво тим користувачам, які хочуть оновити обладнання через декілька років користування, наприклад, замінити процесор на більш сучасніший та потужніший.

По-друге, переважно, материнські плати випускаються з “сирим” біосом, що в багатьох випадках призводить до несумісності обладнання. Що робити покупцю, який придбав окремо материнську плату та процесор, щоб потім зібрати або оновити старий комп'ютер самостійно, якщо материнка випущена раніше на декілька місяців ніж CPU? Іншими словами, bios материнської плати не має відомостей про новий процесор, відповідно не знає як з ним працювати. Це призводить до того, що комп'ютер просто не стартує, не подає ніяких признаків життя. Те саме стосується і іншого обладннання, наприклад оперативнеої пам'яті. В таких випадках прошити bios просто необхідно. В домашніх умах це зробити вкрай важко. Звичайно, можна перебрати декілька сумісних процесовів, можливо на одному з них материнська плата таки стартане, а вже потім перепрошити біос. Тільки питання де взяти стільки процесорів та і чи доцільно взагалі таке, адже версія біосу може бути одна з найперших. Головне, що визначити, яка версія біосу материнської плати, просто оглянувши її перед чи після покупки неможливо. Побачити версію прошивки можна лише при включеній материнській платі.

По-третє, bios може просто “злетіти” сам. Через невідомі для користувача причини комп'ютер стартує з дивними для пересічного користувача написами на чорному фоні або не стартує взагалі.

Якщо у Вас трапилося щось подібне, Ви можете звернутися в наш магазин у Львові і ми в найкоротщі строки постараємося вирішити проблему. Ціна прошивки біоса у Львові стартує від 75 грн. В складних випадках при використанні програматора ціна прошивки bios 150грн

Категория Услуги
Подкатегория Компьютерная помощь

Другие объявления автора Алексей

показать все