Наверх
Цена
8 500 €
Остап
pLBtO
Не забудьте сказать, что вы нашли объявление на Evende.ua
Продвижение объявления

Советы по безопасности

 • Не пересылайте деньги за товары которых не видели, оплачивайте товар наложенным платежом или при личной встрече
 • Если объявление звучит слишком хорошо чтобы быть правдой - вероятнее всего так и есть
 • Договаривайтесь о встрече в местах скопления большого количества людей (на площадях, в торговых центрах)
 • Избегайте встреч в темное время суток и в плохо освещенных дворах, переулках и т.п.
 • Возьмите с собой на сделку друга, товарища или родственника
ID объявления: 12214
Дата добавления:
Дата обновления:
Количество просмотров: 563

Екскаватор BOKI 4550 (Німеччина) 3, 2т, вживаний

Львовская область, г. Львов, Городоцька 214
1 из 3
Екскаватор BOKI 4550 (Німеччина) 3, 2т,  вживаний
Екскаватор BOKI 4550 (Німеччина) 3, 2т,  вживаний
Екскаватор BOKI 4550 (Німеччина) 3, 2т,  вживаний

Екскаватор Boki Kiefer 4550 для будівельних робіт у важкодоступних місцях, застосовується для робіт на будівельних майданчиках, садово-городніх ділянках, кладовищах тощо.
Висока маневреність і функціональність, незмінна німецька якість і надійність, економічність та комфортність вирізняють мультиекскаватори Boki 4550 серед інших моделей даного класу.
Пропонований екскаватор працював у Німеччині за потребами на комунальному підприємстві, тому надмірно не експлуатувався. Мотопробіг становить 7122 год. Знаходиться в дуже доброму технічному стані, доглянутий, готовий до роботи і не потребує додаткових капіталовкладень.
Технічні дані
Загальна вага зі стрілою 3200 кг. Загальна довжина у транспортному положенні 4250 мм.
Висота з кабіною: 2520 мм, у складеному положенні – 1600 мм. Зовнішня ширина колії шин 1180 мм, загальна ширина по кузову 1210 мм.
Машина споряджена розкладною стрілою з гідроприводом максимальною довжиною виносу до 5,60 м, поворотним грейфером-відгортачем та гідростатичним пристроєм для додаткової комплектації різними насадками. Крім того до складу комплектації входять: 4 гідравлічні опори (лапи, краби), ківш типу «циклоп» розміром 730 х 825 мм з роторним двигуном для обертання на 360°, гідрокомпресор та допоміжні гідравлічні з'єднання. Максимальна висота розвантаження: 3820 мм, максимальна глибина копання: 2700 мм.
Максимальна швидкість пересування екскаватора становить біля 25 км/год. Екскаватор споряджений шинами 10.0/75R15.3 (50% зносу) + додатково додається комплект нової гуми.
Пропонований мультиексватор Boki 4550 оснащений свіжовстановленим дизельним 4-циліндровим 8-клапанним двигуном Peugeot, потужністю 44 кВт (64 к.с.) і робочим об’ємом 1905 cm3. Крутний момент – до 2000 об/хв. (118 нм), загальна потужність обертів 4600 об/хв.
Компактний екскаватор Boki 4550 з є надзвичайно мобільною та зручною технікою для проведення різноманітних будівельних і вантажних робіт. Ним можна копати траншеї та ями різної складності, а фундаменти - навіть під самою стіною, відгортати землю, щебінь, виконувати вантажні роботи, бурити, дробити тощо.
Трактор оснащений відкидною кабіною, повним приводом 4х4 з 4 режимами рульового управління, перемиканням та блокуванням диференціалу, переднім і заднім пультом управління, гідростатичний приводом, двохконтурною гідравлікою, гідравлічними поворотними пристроями захоплення на 210 ° тощо.
У відкидній кабіні екскаватора, що закріплена на спеціальних еластичних опорах, передбачено обігрів та робоче освітлення. Широкий кут огляду, зрозуміле розташування елементів управління дозволяє оптимально використовувати робочий простір, а отже, створює максимальну зручність роботи для оператора мобільного екскаватора. Управління здійснюється з двох пультів (передній і задній) мультифункційним джойстиком та кермом з гідроприводом.
Для свого класу малої техніки цей екскаватор виглядає дуже потужним та напрочуд маневреним. Він може легко, у комбінації двох осей, здійснити поворот на місці на 90°. Функція блокування мостів та диференціала дозволяє використовувати трактор у важкопрохідних місцях, а вмонтована розкладна стріла зі спеціальним ковшем-циклопом дозволяє виконувати земельні роботи на місці, без додаткових маневрів.
Крім того, існує можливість встановлення звичайних змінних ковшів, а також підключення гідромолота, фрези, мобільної дробарки та інших навісних елементів.

Категория Транспорт
Подкатегория Спецтехника
Тип Эскаваторы