Уважаемый пользователь evende.ua!

Обращаем Ваше внимание, что 17 мая 2017 года вступил в силу Указ президента Украины Петра Порошенко о блокировании российского холдинга Mail.Ru Group и поисковой системы Яндекс. Если логин Вашего личного кабинета на evende.ua привязан к Mail.Ru или Яндекс-почте, пожалуйста, измените его на другой почтовый сервис, чтобы в дальнейшем иметь возможность пользоваться сайтом.

С уважением, администрация портала.

Как сменить почту?

Наверх
Заработная плата
3 000 грн
Сергій Анатолійович
Был
(xxx)
Показать номер
p0hCZZId0HNLHOY
Не забудьте сказать, что вы нашли объявление на Evende.ua
Найдите сотрудников быстрее!
ID объявления: 48004
Дата добавления:
Дата обновления:
Количество просмотров: 940

Работа в милиции

Киевская область, г. Киев

Головне Управління МВС України в місті Києві
ПОЛК МІЛІЦІЇ СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
Запрошує юнаків, яким виповнилось 17 років для проходження служби в органах внутрішніх справ в місті Києві.
Підрозділ виконує спеціальні завдання по охороні громадського порядку біля Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Будинку Уряду України.
Кандидати направляються на навчання в училище професійної підготовки працівників міліції, де їм виплачується стипендія щомісяця в розмірі 2000 гривень. Після закінчення навчання (5 місяців) кандидати зараховуються до полку міліції спеціального призначення ГУМВС України в місті Києві. Іногороднім надаються коймо-місця у відомчому гуртожитку та реєстрація в місті Києві. Надається безкоштовний проїзд в громадському транспорті міста Києва. Щорічно надається відпустка від 30 календарних днів без врахування проїзду по України до місця проведення відпустки та назад. Мінімальна заробітна плата становить від 2500 гривень, в подальшому збільшується. Особи, яким виповнилось 17 років, отримали приписне посвідчення в РВК - звільняються на час служби в органах внутрішніх справ (до 25 років) від призову на строкову військову службу.На навчання направляються кандидати після проходження військово-лікарської комісії, вивчення за місцем мешкання. Після зарахування до штату підрозділу співробітник має право: стати на чергу на отримання житла в місті Києві, здобути вищу освіту в Київській національній академії внутрішніх справ України, вихід на пенсію після 25 років вислуги.

Категория Работа
Подкатегория Охрана, безопасность
Вид занятости Полная занятость
Опыт работы Без опыта