Уважаемый пользователь evende.ua!

Обращаем Ваше внимание, что 17 мая 2017 года вступил в силу Указ президента Украины Петра Порошенко о блокировании российского холдинга Mail.Ru Group и поисковой системы Яндекс. Если логин Вашего личного кабинета на evende.ua привязан к Mail.Ru или Яндекс-почте, пожалуйста, измените его на другой почтовый сервис, чтобы в дальнейшем иметь возможность пользоваться сайтом.

С уважением, администрация портала.

Как сменить почту?

Наверх
По результатам собеседования
александра
Был(а)
(xxx)
Показать номер
qThP5
Не забудьте сказать, что вы нашли объявление на Evende.ua
Найдите сотрудников быстрее!
ID объявления: 76530
Дата добавления:
Количество просмотров: 271

Бухгалтер

Закарпатская область, г. Ужгород

Обов'язки: Здійснювати  організацію бухгалтерського обліку з урахуванням встановлених правил його ведення, зобов'язаний забезпечити:
        - використання сучасних засобів автоматизації учетно - обчислювальних робіт, прогресивних форм і методів бухгалтерського обліку;  точний облік результатів господарсько-фінансової діяльності відділення у відповідно до встановлених правилами        - складання достовірної бухгалтерської звітності з урахуванням, первинних документів і майже бухгалтерських записів, уявлення їх у бухгалтерських документів, оформлення і передачу у порядку у комп'ютерний архів.
Вимоги :
Уміння взаємодіяти з людьми, комунікабельність Якості організатора і лідера, висока працездатність. уміння працювати з цифрами та іншими даними, аналітичні здібності, мобільність, здатність приймати рішення оперативно, відповідальність, ініціативність, орієнтованість на результат
Пропонуємо :
Стабільну роботу
Можливість реалізації професійного потенціалу
Конкурентну заробітну плату

Категория Работа
Подкатегория Бухгалтерия, аудит
Вид занятости Полная занятость
Опыт работы от 1 -3 лет

Другие объявления автора александра