Уважаемый пользователь evende.ua!

Обращаем Ваше внимание, что 17 мая 2017 года вступил в силу Указ президента Украины Петра Порошенко о блокировании российского холдинга Mail.Ru Group и поисковой системы Яндекс. Если логин Вашего личного кабинета на evende.ua привязан к Mail.Ru или Яндекс-почте, пожалуйста, измените его на другой почтовый сервис, чтобы в дальнейшем иметь возможность пользоваться сайтом.

С уважением, администрация портала.

Как сменить почту?

Наверх
Цена
155 грн
Туристична компанія "Про Карпати"Марія
Был(а)
(xxx)
Показать номер
XJe2Tp9AgzqcZ-m
Не забудьте сказать, что вы нашли объявление на Evende.ua
Продвижение объявления

Советы по безопасности

  • Не пересылайте деньги за товары которых не видели, оплачивайте товар наложенным платежом или при личной встрече
  • Если объявление звучит слишком хорошо чтобы быть правдой - вероятнее всего так и есть
  • Договаривайтесь о встрече в местах скопления большого количества людей (на площадях, в торговых центрах)
  • Избегайте встреч в темное время суток и в плохо освещенных дворах, переулках и т.п.
  • Возьмите с собой на сделку друга, товарища или родственника
ID объявления: 98120
Дата добавления:
Дата обновления:
Количество просмотров: 414

Тури для груп школярів в Закарпаття

Закарпатская область, г. Ужгород

          Подаруйте своїм дітям щастя, усмішки, нові знайомства, яскраві враження, безцінні знання та досвід через пізнання світу, ба навіть, оздоровлення та підтримку спортивного духу! Як це можливо? Туристична компанія «Про Карпати» радо допоможе Вам у втіленні найцікавіших мрій Вашої дитини!
         Бажаєте аби дитина відпочила з користю для здоров’я та набула нових знать? Найкраще поєднання відпочинку, оздоровлення та пізнання нового є саме в Карпатах, Закарпатті! Неймовірна природа, чисте гірське повітря, безкрайні зелені простори – подарують заряд бадьорості та відчуття свободи! Представляємо Вашій увазі різноманітні тури-мандри для школярів по Закарпаттю. Гарантуємо безпеку, якісний сервіс, оздоровлення дітей – для батьків, та веселощі, нові знайомства, цікаві квести та програми – найдопитливішим маленьким туристам. Тури для школярів з «Про Карпати» подарують дітям незабутні емоції та яскраві дні, а кваліфіковані гіди з педагогічною освітою відкриють для них нові знання в формі ігор та вікторин: знайомство з Карпатами, історією та культурою краю, ознайомлення з видатними пам’ятками та неймовірними атракціями, походи в гори, купання в цілющих термальних джерелах та пікніки. Після відпочинку на Закарпатті, в турі для школярів готуйтесь зустрічати маленького мандрівника вдома та за чашкою чаю слухати емоційні розповіді про враження від Закарпаття, скажімо, угорською =), бо край цей плюс до всього ще й дуже багатонаціональний.
        Подаруйте дітям відпочинок, який вони заслужили старанно і сумлінно навчаючись в школі!

Категория Хобби, спорт и здоровье
Подкатегория Билеты, путевки, абонементы
Тип билетов Путевки