Уважаемый пользователь evende.ua!

Обращаем Ваше внимание, что 17 мая 2017 года вступил в силу Указ президента Украины Петра Порошенко о блокировании российского холдинга Mail.Ru Group и поисковой системы Яндекс. Если логин Вашего личного кабинета на evende.ua привязан к Mail.Ru или Яндекс-почте, пожалуйста, измените его на другой почтовый сервис, чтобы в дальнейшем иметь возможность пользоваться сайтом.

С уважением, администрация портала.

Как сменить почту?

Наверх
Заработная плата
4 000 грн
Дмитрий
Был
(xxx)
Показать номер
oFPJp
Не забудьте сказать, что вы нашли объявление на Evende.ua
ID объявления: 112596
Дата добавления:
Дата обновления:
Количество просмотров: 169

Менеджер по роботі з клієнтами

Ровенская область, г. Ровно
Изображение отсутствует

Компанії-виробникові товарів широкого спектру застосування потрібні працівники на посаду креативний менеджер для просування нового бізнес-проекту.
Вимоги: володіння грамотною друкованої промовою, цілеспрямованість, лідерські якості, креативність, комунікабельність, вільне володіння ПК та орієнтація в інтернеті.
Обов'язки: створення та розміщення якісного рекламного матеріалу в інтернеті, пошук нових співробітників, робота з звітами на сайті компанії, онлайн-спілкування з відвідувачами, робота з електронною поштою, вітаються нові Креативні ідеї!
Умови: вільний графік (час роботи кожен вибирає для себе сам), зайнятість від 3-4 годин на день при частковій та 7-8 при повній; можна поєднувати з основною роботою, навчанням, доглядом за дитиною.
Подробиці висилаю на електронну пошту.

Категория Работа
Подкатегория Маркетинг, реклама, PR
Вид занятости Удаленная работа
Опыт работы Без опыта