Наверх
Цена
130 грн
Дмитрий
Был(а)
(xxx)
Показать номер
oKzih
Не забудьте сказать, что вы нашли объявление на Evende.ua
Продвижение объявления

Советы по безопасности

  • Не пересылайте деньги за товары которых не видели, оплачивайте товар наложенным платежом или при личной встрече
  • Если объявление звучит слишком хорошо чтобы быть правдой - вероятнее всего так и есть
  • Договаривайтесь о встрече в местах скопления большого количества людей (на площадях, в торговых центрах)
  • Избегайте встреч в темное время суток и в плохо освещенных дворах, переулках и т.п.
  • Возьмите с собой на сделку друга, товарища или родственника
ID объявления: 146951
Дата добавления:
Дата обновления:
Количество просмотров: 14

Кальций БАД "Элемвитал с органическим кальцием" (банка)

Полтавская область, г. Полтава

60 капсул в банке    
Кальцій – мінерал природної міцності. Більше 99% всієї кількості кальцію, що міститься в організмі людини, зосереджено в тканинах кісток і зубів. Кальцій, який є одним з найважливіших структурних компонентів опорно-рухового апарату, необхідний для гарного стану нігтів та волосся, а також для повноцінної роботи нервової, серцево-судинної та м’язової систем (кальцій сприяє підтримці нормального тонусу кровоносних судин, «відповідає» за скорочення та розслаблення скелетної мускулатури, а також приймає участь в процесах регуляції збудження та гальмування кори головного мозку).

Кальцій, що має протизапальні, протиалергічні та антиоксидантні властивості, відіграє вельми важливу роль в активації згортуваності крові, сприяє підвищенню опірності організму людини до впливу різних інфекцій та токсинів.

Щоденно до нашого організму повинно потрапляти 800 мг кальцію, що дуже складно забезпечити продуктами харчування. Тому так важливо поповняти дефіцит кальцію та зберігати баланс його вмісту в організмі.

Для цього Siberian Health розробила новий продукт, який містить в своєму складі композицію макроелементів у органічній формі (гідроксіапатит, карбонат, цитрат кальцію) та рослинних екстрактів.

Гідроксіапатит кальцію є основниммінералом кісткової тканини та твердих тканин зуба (неорганічна частина кісткової тканини людини містить до 97% гідроксіапатиту кальцію). Гідроксіапатит кальцію вирізняється високими показниками ефективності та засвоюваності.

Рослинні компоненти, що містяться в продукті «Элемвитал с органическим кальцием»:

Екстракт сої

Відносится за своєю структурою до біофлавоноїдів і має естрогеноподібну дію, окрім того, соєві ізофлавони мають антиоксидантну дію, яка перевершує аналогічну дію токоферола. Важливою властивістю соєвих ізофлавонів є їх остеогенна активність, що полягає в послабленні процесів резорбції кості та збільшення її мінеральної щільності;

Екстракт хвощу

Покращує кровообіг, стимулює процеси метаболізму та функціональної діяльності з'єднувальної тканини, слизових оболонок, стінок кровоносних судин.

Застосування

Дорослим приймати по 1 капсулі 3 рази на день під час їжі. Тривалість прийому – 3 місяці курсами 2-3 рази на рік.

Категория Хобби, спорт и здоровье
Подкатегория Красота, здоровье

Другие объявления автора Дмитрий