Наверх
Цена договорная
Павел
Был(а)
(xxx)
Показать номер
Zi68w
Не забудьте сказать, что вы нашли объявление на Evende.ua
Продвижение объявления
ID объявления: 119952
Дата добавления:
Дата обновления:
Количество просмотров: 88

Пилорама дискова

Львовская область, г. Львов

Пилорама дискова
Верстати призначені для повздовжнього розпилювання круглих та прямокутних лісоматеріалів хвойних і листяних порід з метою одержання обрізних та необрізаних пиломатеріалів різних асортиментів.
        Верстат має збільшений (530) діаметр пильних дисків, що дає можливість збільшити швидкість різання та тривалість роботи дискових пил.; підсилену каретку пильного модуля, станину виготовлену з товстостінного швелера. За рахунок того, що рухається не заготовка, а пильний модуль верстати досягають високої точності різу. До стандартної комплектації входять  металева рама (станина), каретка оператора, електродвигун приводу пили, панель управління, силовий кабель, електрощит, механізм натягу пили, механізм охолодження пили, кінцеві  вимикачі, механізми кріплення заготовки.
За бажанням Замовника можуть бути встановлені додаткові пристрої, які суттєво збільшують відсоток виходу пиломатеріалів, продуктивність верстата та  зменшують кількість обслуговуючого персоналу.
      Дискові пилорами «ДОРА» володіють багатьма перевагами в порівнянні з існуючими аналогами.
• мінімальні терміни окупності устаткування
• збільшення виходу готової продукції
• значне зменшення відходів матеріалів
• можливість використання і переробки лісопильних відходів
• висока якість оброблювальної поверхні
• легка і оперативна трансформація обладнання на потрібний і точний розмір пиляння
• можливість розпилювання деревини як великих, так і малих розмірів
• можливість установки обладнання без спеціального фундаменту
• низька енергоємність і низькі експлуатаційні витрати.
         За бажанням замовника лісопильне устаткування комплектується додатковими сучасними електронними пристроями, автоматичними заточними пристроями, розвідними пристроями, пилами провідних західних фірм, застосування яких збільшує життєвий цикл полотна на 30%.         Головні відмінності наших верстатів від іншого устаткування подібного класу полягають в тому, що вони жорсткіші, надійніші, стабільніші в роботі і більш придатні до ремонту та відновлення. Саме з цих міркувань переважна більшість комплектуючих підібрана з асортименту вітчизняних виробників, доступного в продажу та ціні. Тому не виникне складнощів в придбанні цих частин й після закінчення терміну гарантії.

Категория Бизнес
Подкатегория Оборудование и техника для бизнеса