Наверх
Купальний ставок, будівництво та проектування водойм
Микола
Был(а)
(xxx)
Показать номер
aFlXqn3XOEZ3rBu
Не забудьте сказать, что вы нашли объявление на Evende.ua
Найдите клиентов быстрее!

Советы по безопасности

  • Не пересылайте деньги за товары которых не видели, оплачивайте товар наложенным платежом или при личной встрече
  • Если объявление звучит слишком хорошо чтобы быть правдой - вероятнее всего так и есть
  • Договаривайтесь о встрече в местах скопления большого количества людей (на площадях, в торговых центрах)
  • Избегайте встреч в темное время суток и в плохо освещенных дворах, переулках и т.п.
  • Возьмите с собой на сделку друга, товарища или родственника
ID объявления: 140524
Дата добавления:
Дата обновления:
Количество просмотров: 74

Купальний ставок, будівництво та проектування водойм

Львовская область, г. Львов

Купальні ставки з біологічною регенерацією (самоочищення води) почали будувати в європейських країнах ще у 80х роках, і досить швидко такі варіанти стали модною тенденцією та конкуренцією басейнів. Це зумовлено тим, що купальний ставок виконує декілька функцій: купальна територія, елнмент ландшафтного декору, водойма для розведення промислових та декоративних видів риб. Очищення води купальгого ставка відбувається за рахунок відведеної мілководної зони, де висажуються підводні та надводні рослини які в свою чергу є природним біофільтром води.
     Вважається, що в нашому регіоні використання купального ставка можливо тільки протягом теплого сезону. Це не так, воду у купальному не потрібно зливати на зиму, на відміну від відкритих бетонних басейнів. З упевненістю можна сказати, що «несезонне» купання в такому ставку принесе багато користі вашому здоров'ю і доставить багато яскравих відчуттів. Зробивши ополонку в ставку його можна використовувати як купіль після лазні або сауни.

     Ще один плюс купальних ставків - простота і невисока вартість обслуговування. Наприклад, в басейнах необхідний цілий комплекс заходів з підтримки чистоти води, це установка складних і дорогих фільтрів або пристроїв по знезараженню води з недешевими і явно шкідливими для людини хімічними реагентами.
Вода в плавальному ставку буде чиста і прозора як в природному озері. І це буде вода, в якій буде життя. Найдрібніші мешканці такої водойми дафнії і циклопи - кращі показники високої якості води. Ці дрібні ракоподібні дуже чутливі до хімічного і радіоактивного забруднення і тому можуть служити організмами-індикаторами чистоти води.
Підтримка чистоти ставка основним чином відбувається восени (переважно кінець жовтня) полягає у підрізуванні сухих рослин і прибирання мулу з дна плавальної частини. Про інше подбає сама природа.
     Природне очищення води в  ставку, прибережні і водні рослини, мілководді і природний ландшафт в цілому привертають корисну і цікаву живність. Вашими сусідами можуть стати їжаки та інші ссавці, жаби з тритонами, равлики, жуки плавунці. Обов'язковими гостями будуть пернаті — плиски, кулики можливо і дикі качки.

Категория Услуги
Подкатегория Сад, огород

Другие объявления автора Микола

показать все