Наверх
Цена
75 грн
Людмила
Была
(xxx)
Показать номер
NUm_LXPPsC
Не забудьте сказать, что вы нашли объявление на Evende.ua
Продвижение объявления

Советы по безопасности

  • Не пересылайте деньги за товары которых не видели, оплачивайте товар наложенным платежом или при личной встрече
  • Если объявление звучит слишком хорошо чтобы быть правдой - вероятнее всего так и есть
  • Договаривайтесь о встрече в местах скопления большого количества людей (на площадях, в торговых центрах)
  • Избегайте встреч в темное время суток и в плохо освещенных дворах, переулках и т.п.
  • Возьмите с собой на сделку друга, товарища или родственника
ID объявления: 110876
Дата добавления:
Дата обновления:
Количество просмотров: 227

Жевательная резинка "антиголод слим"-75ГРН.

Киевская область, г. Киев, Украина Киев ул. Стратегическое шоссе,35 03028

Для людей, які слідкують за своєю вагою та зазнають труднощів у дотриманні дієти. Екстракт худії гордонії, що входить до складу жуйки, сприяє зниженню апетиту, підвищенню працездатності та витривалості під час фізичних навантажень. Ксилітол, що входить до складу жувальної гумки, сприяє зниженню ризику розвитку карієсу та усуває неприємний запах з рота.


Антиголод Slim чудовий супутній засіб для людей, які борються з зайвою вагою й бажають схуднути в короткі строки.
Дозування: Антиголод Slim рекомендується вживати дорослим. Не більше 10 жувальних таблеток на добу.

Склад: екстракт Hoodia Gordonii, ксилітол, натуральний ароматизатор м'ятного смаку, жувальна маса.

Рекомендується для пригнічення бажання вживати їжу між сніданком, обідом та вечерею. Приймати регулярно за 1 годину до та через 2-3 години після їжі протягом дня. Жувати не менше 5 хвилин. Якщо є бажання схуднути, для кращого ефекту можлива комбінація з жувальною гумкою Фитнес L-carnitine.

Hoodia Gordonіі (Худія Гордонії) - різновид кактуса, що з давніх часів славиться своєю унікальною властивістю пригнічувати почуття голоду. З більше ніж 20 видів худії, саме худія гордонії містить речовину, що діє на нервові клітини так само як глюкоза. Це обманює мозок людини, змушуючи його відчувати ситість. Худія допомагає уникнути переїдання, зберегти енергійність та працездатність під час дієти.

Знижуючи апетит та відчуття голоду, худія допомагає позбутись шкідливої звички - переїдання. Окрім того, завдяки вживанню меншої кількості їжі, людина вживає менше калорій, а отже худне.Ксилітол - найбільш корисний для здоров'я зубів замінник цукру. Має властивість затримувати розвиток патогенних бактерій в порожнині рота і, таким чином, сприяє зниженню ризику розвитку карієсу і запобігає виникненню неприємного запаху.

Дієта для схуднення, особливо в комплексі з фізичним навантаженням є найбільш дієвим способом скинути зайву вагу. Однак у тому, щоб дотримуватись дієти для схуднення, є певні складності. Адже непросто себе контролювати та слідувати жорсткому режиму харчування, особливо, коли постійно хочеться їсти й з'являється слабкість від недоїдання.

Саме для того, щоб людина могла вийти на дієтичний або помірний режим харчування для схуднення, не страждаючи при цьому від голоду та фізичної слабкості, була створена жувальна гумка Антиголод Slim.

Жувальна гумка Антиголод Slim не замінює дієту для швидкого схуднення, і, можливо, фізичні навантаження. Тим не менш, це чудовий супутній засіб для людей, які бор

Категория Хобби, спорт и здоровье
Подкатегория Медицина

Другие объявления автора Людмила

показать все