Наверх
Цена договорная
Андрей
Был(а)
(xxx)
Показать номер
ZO2k4
Не забудьте сказать, что вы нашли объявление на Evende.ua
Продвижение объявления
ID объявления: 106464
Дата добавления:
Количество просмотров: 63

Кремень для очистки воды

Киевская область, г. Киев, Дзержинского 10
1 из 5
Кремень для очистки воды
Кремень для очистки воды
Кремень для очистки воды
Кремень для очистки воды
Кремень для очистки воды

Продам Кремень для очистки Води. З кар`єру недорого 20 грн за 1 кг, або за домовленістю.

Для лікування п’ють шість - вісім разів на день активовану подрібненим кременем воду. При постійному вживанні вона запобігає онкологічним захворюванням, зміцнює імунну систему, знижує рівень цукру в крові діабетиків та рівень холестерину хворих на атеросклероз, запобігає розвитку аденоми у чоловіків. За достатнього вмісту кремнію у стінках судин ліпіди менше проникають у плазму крові, тим самим протидіючи ожирінню.

Кременева вода поліпшує функцію кісткового мозку, запобігає карієсу та пародонтозу - якщо нею полоскати ротову порожнину після чищення зубів, а якщо після миття споліскувати нею волосся, то воно ростиме краще.

Всі ці ефекти не випадкові: адже у активованій кременем воді виявлено двадцять хімічних елементів та амінокислотних залишків, що легко входять до складу ферментів, вітамінів, гормонів та різних біологічно активних сполук. Кременева кислота, яка утворюється в розчині, в гомеопатичних кількостях потрапляючи в організм, виводить з нього шлаки й солі. Між іншим доведено, що тверді утворення в жовчовивідних протоках можуть накопичуватися через брак в організмі кремнію.

Лікувальні властивості кременевих сполук підтверджено дослідженнями, які проводили науковці Слов’янського, Мінського, Бережанського медичних інститутів.

В домашніх умовах активовану воду можна приготувати так:

30г добре промитого кремнію (з розрахунку на одну людину) подрібнюють на частинки 0,5-1см. Пісок, який утвориться при подрібненні теж можна висипати в банку. Заливають 200г води, в яку покладено столову ложку солі, й ставлять на дванадцять годин. Далі цю воду зливають, камінці знов прополіскують і заливають у скляній банці трьома літрами охолодженої води. Воду з криниці чи джерела кип’ятити не треба. Горловину банки обв’язують марлею (кришками накривати не можна), і на сім діб лишають в освітленому місці, але так, щоб прямі сонячні промені туди не потрапляли. Потім воду переливають в іншу посудину, лишаючи на дні осад, розливають по пляшкам і закорковують. Зберігати при кімнатній температурі, в місці куди не потрапляє сонце. З камінцями слід повторити всю процедуру підготовки й знову залити трьома літрами води.

Категория Бизнес
Подкатегория Материалы и сырье для бизнеса