Наверх
Асоціація Бізнес стратегії "Спонсоре"Мар'яна
Был(а)
(xxx)
Показать номер
pVcCW
Не забудьте сказать, что вы нашли объявление на Evende.ua
Продвижение объявления
ID объявления: 90088
Дата добавления:
Количество просмотров: 195

Комлпексне креативне рішення ведення бізнесу

Киевская область, г. Киев
Изображение отсутствует

Чи впевнені Ви в стабільності та безпеці своєї справи  чи власного бізнесу?
Вважаєте, що не можна обійти кризу?
Не дають спокою питання валютного ринку?
Вважаєте втрати - це економічна закономірність і немає підходів до їх вирішення?

Підприємці сьогодні, які здійснюють свою господарську діяльність в Україні, часто задають собі подібні питання. До цього ж зовнішні  фактори, що посилюють економічну нестабільність, прямо впливають на діяльність компанії і залишають негативний слід.
Щодо  малого та середнього бізнесу, який  завжди знаходиться в зоні ризику, то в ситуації, яка складається сьогодні, такий бізнес досить часто зовсім сходить з дистанції, оскільки не витримує тиску.

Яким чином застрахувати свою компанію чи власний бізнес на випадок різного роду втрат та мати впевненість в стабільності її розвитку ? Як допомогти своїй справі гідно вийти з кризи, мінімізувати ризики, компенсувати втрати і не втратити напрацьоване?

Консультанти та учасники «Асоціації Бізнес стратегії «Спонсоре» об’єднали свій професійний досвід та креативність для допомоги в веденні бізнесу в Україні. Тому звернувшись до нас,  в АСОЦІАЦІЇ БІЗНЕС СТРАТЕГІЇ “СПОНСОРЕ”  знайдуть комплексне креативне вирішення Вашої проблеми  та допоможуть розробити стратегію для стабільного розвитку Вашої бізнес-ідеї, навіть в сучасних умовах.

Якщо Вам потрібна  професійна допомога чи консультацію щодо захисту малого чи середнього бізнесу, оцінки ризиків з бухгалтерської та/або юридичної  сторони  Вам потрібно звернутися до відділу по роботі з клієнтами

Категория Бизнес
Подкатегория Услуги для бизнеса