Наверх
Экоплант - комплексное минеральное удобрение 20кг
Цена
180 грн
Игорь
Был(а)
(xxx)
Показать номер
p4+6W
Не забудьте сказать, что вы нашли объявление на Evende.ua
Продвижение объявления

Советы по безопасности

  • Не пересылайте деньги за товары которых не видели, оплачивайте товар наложенным платежом или при личной встрече
  • Если объявление звучит слишком хорошо чтобы быть правдой - вероятнее всего так и есть
  • Договаривайтесь о встрече в местах скопления большого количества людей (на площадях, в торговых центрах)
  • Избегайте встреч в темное время суток и в плохо освещенных дворах, переулках и т.п.
  • Возьмите с собой на сделку друга, товарища или родственника
ID объявления: 99032
Дата добавления:
Дата обновления:
Количество просмотров: 280

Экоплант - комплексное минеральное удобрение 20кг

Киевская область, г. Киев

Екоплант®– це екологічно чисте, безхлорне, комплексне мінеральне добриво рослинного походження. Основна діюча речовина - калій (К2О) в кількості 28-41% у водорозчинній і легкодоступній для рослин формі карбонатів (К2СО3) і сульфатів (К2SO4). Тому добриво Екоплант® проявляє високу ефективність на ранніх стадіях розвитку овочевих культур, кукурудзи, соняшнику, озимого і ярого ріпаку в разі весняного передпосівного застосування під культивацію.

Екоплант® не містить хлору, тому це добриво можна застосовувати на таких чутливих до хлору культурах як картопля, овочі, плодові і ягідні, а також вносити у рядки сівалкою чи в міжряддя культиватором під кукурудзу, соняшник, озимий і ярий ріпак як в чистому вигляді, так і в складі рекомендованих тукосумішей (блендів), що можуть бути виготовлені з використанням карбаміду та амофосу. Склад можливих тукосумішей (блендів) на основі добрива Екоплант®  наведено у Таблиці 1.

Екоплант® -  фізіологічно лужне добриво (рН 10-11), володіє високою нейтралізуючою здатністю, завдяки чому здатне зменшувати кислотність ґрунту, що робить Екоплант® дуже ефективним на кислих ґрунтах. Екоплант® містить до 25% карбонатів кальцію та магнію (СаО, MgO), тобто, 1 тонна Екоплант® за нейтралізуючою здатністю еквівалентна 0,35 тоннам вапна.

Окрім калію (К2О) і кальцію (СаО) Екоплант® містить 4-5% фосфору (Р2О5), 8-12% магнію (MgO) та 8-16% сірки (S). Таким чином, сумарний вміст діючих речовин макроелементів добрива Екоплант® складає не менше 70%, що є найвищим показником серед інших промислових гранульованих добрив таких як амофос (64%) чи хлористий калій (60%). Це і не дивно, якщо взяти до уваги той факт, що добриво Екоплант® виготовлене на основі золи соняшника – сільськогосподарської культури, що споживає з ґрунту найбільшу кількість калію та інших макро і мікроелементів.

Екоплант® містить важливі мікроелементи: залізо (Fe) - 1,34 гр/кг або 0,134%, бор (B) – 1 гр/кг або 0,1%, цинк (Zn) - 900 мг/кг або 0,09%, мідь (Cu) 240 мг/кг або 0,024%, марганець (Mn) - 150 мг/кг або 0,015%, хром (Сr) - 6,3 мг/кг або 0,00063%, молібден (Mo) - 1,5мг/кг 0,00015%), кобальт (Co) - 0,37мг/кг або 0,000037%, що є додатковою перевагою добрива Екоплант® при застосуванні на таких сільськогосподарських культурах як озимий і ярий ріпак, соняшник, кукурудза, картопля, овочі, що потребують і споживають велику кількість мікроелементів, особливо бору, цинку, марганцю.

Завдяки застосуванню добрива Екоплант®, окрім зростання урожайності, спостерігається зростання вмісту

Категория Дом и сад
Подкатегория Семена, рассада

Другие объявления автора Игорь

показать все