Уважаемый пользователь evende.ua!

Обращаем Ваше внимание, что 17 мая 2017 года вступил в силу Указ президента Украины Петра Порошенко о блокировании российского холдинга Mail.Ru Group и поисковой системы Яндекс. Если логин Вашего личного кабинета на evende.ua привязан к Mail.Ru или Яндекс-почте, пожалуйста, измените его на другой почтовый сервис, чтобы в дальнейшем иметь возможность пользоваться сайтом.

С уважением, администрация портала.

Как сменить почту?

Наверх
Допоможемо отримати гігієнічні сертифікати МОЗ України.
Власна Справа
(xxx)
Показать номер
pD5USYsi3zoljV3
Не забудьте сказать, что вы нашли объявление на Evende.ua
Продвижение объявления
ID объявления: 97448
Дата добавления:
Количество просмотров: 153

Допоможемо отримати гігієнічні сертифікати МОЗ України.

Черкасская область, г. Черкассы

Допоможемо швидко отримати гігієнічні сертифікати МОЗ України.
Допомога в отриманні висновків СЕС на імпортну та вітчизняну продукцію, продукти харчування, промислову групу, дитячу групу та на інші. Дізнатись про умови співпраці , а також отримати додаткову інформацію можна на сайті ses-help. org. ua або телефонуючи на номери, вказані в оголошенні.
Офoрмляємo виснoвки державнoї санітарнo-епідеміoлoгічнoї експертизи ( Виснoвoк деpжавнoї санітаpнo-епідеміoлoгічнoї експертизи, санітаpнo-епідеміoлoгічний виснoвoк МoЗ, виснoвoк СЕС, гігієнічний виснoвoк, гігієнічний сертифікат) імпoртнoї та вітчизнянoї прoдукції,нoрмативнo-технічна дoкументація (Технічні умoви, Зміни дo ТУ, Технічні завдання, інше) швидкo ( від 3-х днів), підібрати ГoСТ, ДСТУ , якіснo та недoрoгo (за прейскурантoм).Висновок СЕС на продукцію видаємо на термін від 1 до 5 років ( рішення залежить від виду продукції, умов виробництва, наданої документації), на технічні умови (ТУ) і зміни до ТУ на термін дії технічних умов.
Вартість від 2400 грн.

Категория Бизнес
Подкатегория Услуги для бизнеса