Наверх
Цена
456 грн
возможен торг
Рома
Был(а)
(xxx)
Показать номер
o+Kj1
Не забудьте сказать, что вы нашли объявление на Evende.ua
Продвижение объявления

Советы по безопасности

  • Не пересылайте деньги за товары которых не видели, оплачивайте товар наложенным платежом или при личной встрече
  • Если объявление звучит слишком хорошо чтобы быть правдой - вероятнее всего так и есть
  • Договаривайтесь о встрече в местах скопления большого количества людей (на площадях, в торговых центрах)
  • Избегайте встреч в темное время суток и в плохо освещенных дворах, переулках и т.п.
  • Возьмите с собой на сделку друга, товарища или родственника
ID объявления: 88940
Дата добавления:
Дата обновления:
Количество просмотров: 310

Фарба водоемульсійна

Киевская область, г. Богуслав, Богуслав

ТОВ «Фамелія»
ЄДРПОУ 38969238
ІПН 389692310035
Номер свідоцтва платника ПДВ 200151183
Юридична адреса:
09700, Київська обл., м. Богуслав, вул.Петровського, 53
Фактична адреса:
09700, Київська обл., м. Богуслав, вул.Петровського, 53
Тел.: 045-61-5-22-55
fameliya_robotyaga@ukr.net
Сайт:Комерційна пропозиція
по постачанню водоемульсійної фарби

Компанія «Фамелія» являється офіційним представником продукції ТМ «РобоТяга» в Україні. Пропонуємо Вам заробити на нас! Купуючи фарбу відомої торгової марки, Ви переплачуєте за бренд, а у випадку із нашою фарбою «РобоТяга», Ви платите лише за якість, не переплачуючи за відомість марки. Ми працюємо на базі власного виробництва. Власне виробництво дозволяє розповсюджувати якісний товар за цінами, нижчими, ніж на імпортні аналоги. На сьогоднішній день серед наших клієнтів будівельні компанії, магазини ті інші об’єкти у багатьох областях України.
Представлена фарба сертифікована і повністю відповідає всим нормам, що підтверджують висновки санітарно-епідемічної станції та сертифікат якості.
Наша водоемульсійна акрилова біла фарба — це екологічно чистий продукт. Утворює міцне, довговічне, високоякісне покриття, стійке до агресивних дій навколишнього середовища. Гарантія стійкості—5років.Забезпечує високу паропроникність та низьке водопоглинання поверхні. Стійка до вологого очищення, легко наноситься, економна, не утворює напливи, створює матове покриття. Застосовується для внутрішніх робіт та фарбування фасадів будівель з будь-яких мінеральних основ, а також гіпсових, дерев’яних поверхонь, шпалер на паперовій і скловолокнистій основі. Коліровка: колірується ручним способом за каталогами кольорів NCS. Не змішувати з органічними розчинниками.
Наша ціна— це ціна, що була виведена на основі аналізу ринку та затрат на виробництво. Оплату приймаємо зручним для Вас способом. Отримання товару проходить згідно договору шляхом самовивозу або доставки.
Можлива робота по договору продаж, а також підписання трейдерських договорів та ексклюзивних контрактів із закриттям території.
Ми маємо надію, що наші умови будуть вигідні для Вас. Наша кoмпанія відкрита для  и будь-яких пропозицій та побажань, спрямованих на розвиток бізнесу. Ми, в першу чергу, зацікавлені в довгостроковому співробітництві з Вами.
З повагою, ТОВ «Фамелія».

Категория Дом и сад
Подкатегория Строительство, ремонт
Тип Краски, эмали, лаки