Наверх
Цена договорная
БукадТатьяна
(xxx)
Показать номер
YxeXnow8R5S4Fo-
Не забудьте сказать, что вы нашли объявление на Evende.ua
Продвижение объявления
ID объявления: 19909
Дата добавления:
Количество просмотров: 455

Клуб підприємців Полтавщини (КПП)

Полтавская область, г. Полтава, м.Полтава

О нас
Більше 6 років співпрацюючи з приватними підприємцями різних систем оподаткування та напрямків діяльності, ми спостерігали їх появу, зростання та спад. Разом з ними ми проходили етапи змін законодавства, оподаткування та реєстраційні зміни.

Сама широка ланка малого та середнього бізнесу Полтавщини, яка приносить до бюджету (місцевого та державного) значні надходження податків, залишилася без особистого осередку підприємницької сфери. Семінари, підвищення кваліфікації, навчання, розширені консультації проходять для керівників, бухгалтерів та менеджерів підприємств. Поряд з цим, питання приватних підприємців, хоча і не мають певної специфіки бухгалтерського та податкового законодавства, залишаються без твердої відповіді.

Ми запропонували нашим клієнтам - приватним підприємцям на розгляд осередок під назвою "Клуб підприємців Полтавщини" і отримали тільки схвальні відгуки.

Зараз ми хочемо запропонувати всім приватним підприємцям Полтавщини приєднатися до спільноти і стати членом осередку "Клуб підприємців Полтавщини".

Категория Бизнес
Подкатегория Прочее

Другие объявления автора Татьяна