Наверх
Цена договорная
Людмила Гладыщук
Была
(xxx)
Показать номер
NQ7u-
Не забудьте сказать, что вы нашли объявление на Evende.ua
Продвижение объявления
ID объявления: 74259
Дата добавления:
Дата обновления:
Количество просмотров: 346

BALTECH - Елементний аналізатор Spectroil Q100, діагностика масел

Киевская область, г. Киев

Елементний аналізатор Spectroil Q100 – новий розроблений спеціально для аналізу зразків масла спектрометр без рухомих частин. Компанія "BALTECH" здійснює поставку, навчання і сервіс даного обладнання. Він вимірює слідові кількості елементів у зразку, які з'являються в ньому такі, як метали зносу рухомих частин, а також від забруднень і елементи присадок з використанням перевіреного надійного методу обертового дискового електрода (RDE). Результати аналізу можуть вказати на серйозну потенційну проблему на її ранній стадії розвитку. Маючи це завчасне попередження, можуть бути зроблені кроки, коригувальні цю ситуацію до того, як відбудеться серйозна поломка. Це можливо тому, що відносний рух металевих частин в змащуються маслом системах призводить до утворення дрібних частинок зносу. Оскільки масло збирає частинки, створені зносом, то змазує масло можна розглядати в якості діагностичної середовища. Такі види неприпустимого зносу, як корозія, стирання, інтенсивний знос, викришування і інші викликають збільшення концентрації металів зносу в маслі. Також можливе визначення забруднень, а змішування масел або сильно деградированное масло визначаються за концентрації елементів присадок.
Spectroil Q100 задовольняє вимогам стандарту ASTM D6595. У стандартній конфігурації аналізатор Spectroil Q100 дозволяє вимірювати 24 елемента зносу, забруднень і присадок. Додаткові елементи можуть бути додані на місці роботи приладу в будь-який час (максимально до 32 елементів).
Елементний аналізатор Spectroil Q100 має низьку вартість покупки і експлуатації завдяки його високій продуктивності. Досвідчений оператор може легко виконати 45-50 аналізів в годину. Даний аналізатор не вимагає ніяких спеціальних допоміжних засобів таких, як скраплений газ або охолоджена вода. Він вимагає лише наявності електрики.
Елементний аналізатор Spectroil Q100 є ідеальним спектрометром для лабораторії, що займається аналізом працюючого олії, так як технологія обертового дискового електрода дозволяли зробити його менше, а включення інноваційної CCD оптичної системи зробило його більш гнучким, що дає можливість визначати навіть самі екзотичні елементи в працюючому олії.
Зовнішній комп'ютер з системою Windows керує цим аналізатором. Додатково за запитом він може бути обладнаний опціями для аналізу холодоагентів і води.
Для роботи з аналізатором Q100 не потрібно спеціальної кваліфікації фахівців. На ньому може працювати будь-який технік після одноденного навчання.
Запрошуємо всіх зацікавлених фахівців н

Категория Бизнес
Подкатегория Оборудование и техника для бизнеса

Другие объявления автора Людмила Гладыщук

показать все